उपत्यकाको निषेधाज्ञाबारे छलफल गर्न प्रमुख जिल्ला अधिकारीहरुको बैठक बस्दै


काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा जारी निषेधाज्ञा फेरी एक साता थप्ने तयारी गरिएको छ । जारी निषेधाज्ञाका विषमायमा छलफल गर्न ३ जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीहरुको बैठक बस्दै छ ।

कोरोना संक्रमण नघटेपछि पटक–पटक थपिएको निषेधाज्ञा फेरी थपिने सम्भावना छ । तर गृह मन्त्रालयले नै निषेधाज्ञाका कारण जनजिवन प्रभावित भएको भन्दै आर्थिक गतिविधि संचालन गर्नेगरी निषेधाज्ञा खुकुलो बनाउन यसअघीनै परिपत्र गरीसकेको छ ।

निषेधाज्ञा थप एक साता लम्ब्याउने तयारी भएको सामाचारमा जनाइएपनि यसबारे निर्णय जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौं, भक्तपुर र ललितपुर जिल्लाका ललितपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी ढुण्डीप्रसाद निरौलाले कम्तीमा पनि एक साता निषेधाज्ञा थप्ने छलफल भएको बताए।

बैठकपछि मात्रै कुन क्षेत्रमा खोल्न दिने र रोक लगाउने भन्ने बारे जानकारी हुने उनले बताए। कोरोनाको दोस्रो भेरियन्ट देखिएसँगै उपत्यकामा गत वैशाख १६ गतेबाट जारी निषेधाज्ञा पटक–पटक थप गरिँदै आएको छ। जारी निषेधाज्ञा ३१ गते सकिँदै छ। 


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope