एकल महिलालाई राहत


बझाङ । स्टोरिज अफ नेपाल नामक संस्थाले सदरमुकाम चैनपुरमा डेरामा बस्दै आएकी एकल महिलालाई राहत दिएको छ । स्टोरिज अफ नेपालका सञ्चालक जय पौडेलले जाजरकोटको कुस्मा गाउँपालिका–३ घर भएकी विगत १८ वर्षदेखि सदरमुकाम चैनपुरमा मजदूरी गरेर कोठा भाडामा बस्दै आएकी देवीसरा पुनलाई नगद रु २५ हजार सहयोग गरेको हो ।    

 मजदूरी गरेर जीविकापार्जन गर्दै आएका पुनका परिवारका सहारा देवीसराका श्रीमान् खडक पुनको गत वैशाख जडीबुटी सङ्कलनका लागि जङ्गल गएका बेला भिरबाट लडेर मृत्यु भएपछि सो परिवार चैनपुर बजारमा मजदूरी गर्दै गुजारा चलाएको थियो ।    

 देवीसराको परिवारमा भएको दुःखद घटनालाई पत्रकार महासङ्घका जिल्ला शाखा पूर्वअध्यक्ष जगदीश रोकायाले स्टोरीज अफ नेपालका सञ्चालक जय पौड्यालसँग समन्वय गरेर उक्त घटनाको जानकारी गराएपछि पौडेलले आर्थिक सहयोग गर्नुभएको थियो


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope