एमाले बैठक बालुवाटारमा जारी नेपाल पक्षका नेता अनुपस्थित


काठमाडौं । नेकपा एमालेको दशौं राष्ट्रिय महाधिवेशन आयोजक कमिटीको बैठक बालुवाटारमा सुरु भएको छ । आजको दशौं राष्ट्रिय महाधिवेशन आयोजक कमिटीको बैठकमा यस कमिटीलाई एमाले केन्द्रीय कमिटीका रुपमा रुपान्तरण गर्दै आयोजक कमिटीलाई भंगको घोषणा गरिने बताइएको छ ।

आजको बैठकले पार्टीको आगामी कदमबारे टुंगो लगाउन सक्ने नेताहरूले बताएका छन् । बैठकमा नेपाल पक्षका नेताहरु भने सहभागी नभएको जनाइएको छ । पार्टी कारबाहीमा परेका माधव नेपालसहित उनी पक्षका ११ जना नेताबाहेक बैठकमा २ सय ५६ जना लाई बोलाइएको थियो ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope