उपाधि विजेता चेम्जोङ पुरस्कृत


प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली आइतबार बालुवाटारमा नेपाल, किर्गिजस्तान र बङ्गलादेशबीच भएको त्रिदेशीय फुटबल प्रतियोगितामा उपाधि विजेता नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टिमका खेलाडी र प्रशिक्षकलाई पुरस्कार तथा सम्मानपत्र वितरण समारोहमा टिमका क्याप्टेन किरण लिम्बु चेम्जोङलाई नगद रु चार लाखसहित प्रमाणपत्र प्रदान गर्दै । पुरस्कार तथा सम्मान कार्यक्रम युवा तथा खेलकुद मन्त्रालयले आयोजना गरेको हो तस्बिर ः प्रदीपराज वन्त÷रासस


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope