खुर्सानी


भोजपुर नगरपालिका– ४, दावा सिद्धेश्वरका गणेश विष्टले उत्पादन गरेको अर्गानिक अकबरे खुर्सानी बजार लैजान तयार गरिँदै । विष्टले चार रोपनी क्षेत्रफलमा लगाएको खुर्सानी प्रतिकेजी रु ३०० मा फर्मबाट बिक्री हुँदै आएको छ । एक पटकमा ७० केजीसम्म खुर्सानी टिप्ने गरेको उहाँ बताउनुहुन्छ । तस्बिरः तस्बिर ः युवराज विष्ट÷रासस


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope