जङ्गे सीमास्तम्भमा बसेर गफ गर्दै सुन्दर र लालिमा


दक्षिणी झापाको गौरीगञ्ज गाउँपालिका– ४ बाह्रसुदीस्थित जङ्गे सीमास्तम्भमा बसेर गफ गर्दै सोही स्थान वरिपरि बसोवास गर्ने सुन्दर ऋषिदेव र लालिमा ऋषिदेव । उनीहरु वर्षाैंदेखि नागरिकता र जग्गाधनी पूर्जाविहीन भएर पनि यही बसोवास गर्दै आएका छन् ।तस्वीर ः चन्द्रकला भण्डारी÷रासस


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope