फरक शैलीको “सेभेन स्टेट फूड मार्ट”


पोखरामा “सेभेन स्टेट फूड मार्ट”ले फरक शैलीले सेवा दिदै आएको छ । पानीपूरी पारखीहरुले मेसिनबाटै पानीपूरीको मज्जा लिन सक्नेछन । पानीपुरी, चटपट मात्रै नभएर अन्य फास्टफुड आइटममा पनि ग्राहकले फरक स्वाद र सन्तुष्टि लिन सक्ने संचालक कृष्ण सुवेदी बताउँछन् ।

पोखराका विभिन्न ७ ठाउँ गैह्रापाटन, जिरोकिलोमिटर, रत्नचोक, प्रस्याङ, लेकसाइड, नदिपुर, विन्ध्यवासिनी लगायतबाट ‘सेभेन स्टेट’ले सेवा प्रवाह गरिरहेको छ। करिब एक करोड लगानीमा संचालनमा आएको ‘सेभेन स्टेट’ मा पानी पुरी र चटपट बाहेक फास्टफुडका सम्पूर्ण परिकार उपलब्ध छन् ।

फुटपाथमा पाइने पानीपुरी उही मुल्यमा ‘सेभेन स्टेट’ रेष्टुरेण्टमा उपलब्ध छ ।
रेष्टुरेण्टले टेक वे सेवालाई समेत प्राथामिकतामा राखेको छ । उनका अनुसार ‘सेभेन स्टेट’ रेष्टुरेण्टमा ४० जनाले रोजगार पाएका छन्।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope