ट्याक्टरमा मञ्च !


पश्चिम म्याग्दीको मालिका गाउँपालिकाको केन्द्र दरबाङमा आइतबार नेपाली काँंग्रेसले मनोनयन दर्ता गर्ने क्रममा आयोजित कार्यक्रमका लागि ट्र्याक्टरमा बनाइएको मञ्चमा बसेर मन्तव्य व्यक्त गर्दै म्याग्दी काँग्रेसका नेता अजयमिलन श्रेष्ठ र मालिका गाउँपालिकाका उम्मेदवार । तस्वीर ः धु्रबसागर शर्मा÷रासस


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope