बेँसीसहर–चामे सडक भासियो


लमजुङ–मनाङ जोड्ने एक मात्र बेँसीसहर–चामे सडक भासिएको छ । केही दिनदेखि निरन्तर वर्षासँगै पानीको बहाव बढेर मस्र्याङ्दी नदीले आज बिहान १० बजेतिर सडकमा असर पु¥याउँदा बेँसीसहर नगरपालिका–६ खरखरे भिरको सडक भासिएको हो ।

डुम्रे बेँसीसहर चामे सडक योजना कार्यालयका सूचना अधिकारी पुरुषत्तोम अधिकारीले भन्नुभयो, “केही दिनदेखि परेको पानीले खरखरे भिरमा नै मूल पलाएको छ, त्यही पानीको भल र तलपट्टि मस्र्याङ्दी नदीले खोतलेका कारण सडक भासिएको हो । यहाँ करिब सात÷आठ मिटर लम्बाइ सडक भासिएको उहाँको भनाइ थियो । यस स्थानमा चार दिनअघि पनि सडक अवरुद्ध भएको थियो । यहाँ बर्सेनि बर्खायाममा दैनिकजसो सडक अवरुद्ध हुने गर्दछ । सडक अवरुद्ध भएपछि कार्यालयको एक्साभेक्टरले खुलाउनका लागि प्रयास गरिरहेको र कति समय लाग्ने भन्ने यकिन नभएको उक्त कार्यालयका सूचना अधिकारी अधिकारीले बताउनुभयो ।

उहाँले भन्नुभयो, “सधैँ यहाँ सडक अवरुद्ध भइरहने भएकाले हामीले हाम्रो एक्साभेक्टर तैनाथ गरेर अवरुद्ध हुनासाथ खुलाउने प्रयास गर्दै आइरहेका छौँ । विगतका वर्षहरुमा यहाँ ठूलो पहिरा गएकाले र बेलाबेलामा ठूलाठूला ढुङ्गाहरु झर्दा सडक अवरुद्ध हुने गरेको छ । बेँसीसहर–चामे सडक ६५ किलोमिटर लामो दूरी छ । यस सडकमा दैनिक दर्जनौँ सवारीसाधन आवतजावत गर्दछन् । उक्त स्थानमा अहिले पनि सडक अवरुद्ध हुँदा यात्रुहरु अलपत्र परिरहेका छन् ।
–––


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope