अलपत्र पुल


पाँचथर र तेह्रथुम जोड्ने तमोर नदीको लुबुघाटमा निर्माणाधीन पुल अलपत्र अवस्थामा ।

एघार वर्षअघि निर्माण थालिएको उक्त पुल निर्माण कम्पनीको लापरबाहीका कारण अलपत्र छ ।

रु १७ करोडको लागतमा स्वच्छन्द निर्माण कम्पनीले उक्त पुल निर्माणको ठेक्का लिए पनि म्याद सकिएको ८ वर्षसम्म आधा पनि निर्माण कार्य पूरा गरेको छैन । तस्बिर ः रवीन्द्र काफ्ले÷ रासस


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope