एनएमबी बैंकका उपाध्याय र घिमिरे डिसिइओमा बढुवा


काठमाडौं । एनएमबी बैंकको नायब प्रमुख कार्यकारी अधिकृत (डिसिइओ)मा सुदेश उपाध्याय र गोविन्द घिमिरे बढुवा भएका छन् ।बैंक सञ्चालक समितिको भदौ ३१ गते बसेको ४२९औं बैठकले दुवैलाई बढुवा गरेको हो । उनीहरु यस अगाडि बैंकमा नायब महाप्रवन्धकको जिम्मेवारीमा थिए ।

असोज ११ गतेबाट उनीहरुको डिसिइओको कार्यकाल सुरु हुने बैंकले जनाएको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope