भैरहवाका मुख्य प्रतिस्पर्धीको एकैदिन सडक कब्जागरी आमसभा (फोटोफिचर)


भैरहवा, १ मंसिर

भैरहवाको सडक नै कब्जा गरी मुख्य प्रतिस्पर्धीले बिहीबार आमसभा गरेका छन् । पाँचदलीय गठबन्धनबाट नेपाली कांग्रेस रुपन्देही क्षेत्र नम्बर ३ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा उम्मेदवारी दिएका बालकृष्ण खाण र तीनदलीय तालमेलबाट सोही पदका लागि राप्रपाबाट उम्मेदवार बनेका दीपक बोहराले भैरहवा बजारको सडक पूरा रूपमा अवरुद्ध गरी आमसभा गरेका हुन् । 

चुनवी प्रचार प्रसार तथा आमसभागर्ने अन्तिम दिन आएर दुई मुख्य प्रतिस्पर्धीले एकै दिन केही घण्टाको अन्तरालमा आम सभा गरेका छन्। बहालवाला गृहमन्त्रीसमेत रहेका गठबन्धनका उम्मेदवार खाणको आमसभा मैत्री पथको फुटपाथमा मंच बनाएपनि मिलचोकबाट सर्वसाधारणको गाडी आवजावतमा रोक लगाइएको थियो । प्रहरी र म्यादीले सडकमा संजाल नै बनाई प्रवेश रोकेका थिए । केही सिमित गाडीलाई मात्रै इन्ट्री दिएर भित्र राखिएको थियो ।

यस्तै वरिष्ठ नेता बोहराको आमसभा बम्रेलीटोल मा रखिएको थियो । आकस्मिक आवगमनका लागि केही ठाँउ छुटयाएर आमसभा गरे पनि नारायण पथ सम्मको सडक भिडभाडले कब्जा नै भएको थियो । 

सांगितिक कार्यक्रम सहितको आमसभा केन्द्रिय र जिल्ला स्तरका नेताहरू उपस्थित भएपनि आचारसंहिताको कुरा कसैले उठान गरेका थिएनन् । भातृ संगठन  र कार्यकर्ताले पूर्णरुपमा सडक बन्द गरेका थिए । करिब तीन घण्टासम्म चलेकोसो सभा निर्वाचन आचारसंहिता विपरित भए पनि कसैले रोकेको थिएन ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope