अष्ट्रेलियामा २४ घन्टा देखी जीन खानीमा फसेका दुई बेपत्ता


सिडनी, ४ फागुन । क्वीन्सल्याण्डको जीन खानीमा २४ घण्टाभन्दा बढी समयदेखि बेपत्ता भएका दुई जनाको खोजी भइरहेको छ ।

 

क्लोन्करी नजिकैको डुगाल्ड नदीको खानी भित्र १२५ मिटर जमिनमुनि ड्राइभ गरिरहेको अवस्थामा बेपत्ता भएका हुन ।  

 

उनीहरु अचानक २५ मिटर खसेका थिए  । तिनीहरूसँग काम गरिरहेको तेस्रो व्यक्ति भागे र अलार्म बढाए ।  तिनीहरूको गाडी ड्रोन प्रयोग गरेर पत्ता लगाइएको छ तर उद्धारकर्ताहरूले बेपत्ता मानिसहरूको कुनै चिन्ह फेला पारेका छैनन्। उक्त जोडीलाई रेडियो मार्फत सम्पर्क गर्ने प्रयास भईरहेको छ तर त्यसको कुनै प्रतिक्रिया आएको छैन । 

 

स्थानीय मिडिया रिपोर्टहरूमा डिलन ल्यान्ग्रिज र ट्रेभर डेभिसको रूपमा नामका पुरुषहरू फ्लाई इन, फ्लाई आउट कामदारहरू मानिन्छन् । जिङ्क खानीमा खोजी तीव्र भएपछि सबै काम रोकिएको खानी मालिक एमएमजीले बताए ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope