एकीकृत समाजवादीले राष्ट्रपतिबारे सबैसँग छलफल गर्ने


काठमाडौं, १० फागुन । एकीकृत समाजवादीले राष्ट्रपतिको निर्वाचनका विषयमा सम्बन्धित् सबैसँग छलफल गर्ने निर्णय गरेको छ । 

बुधबार बसेको केन्द्रीय सचिवालय बैठकले राष्ट्रपतिको निर्वाचनका सम्बन्धमा सम्बन्धित् सबैसँग छलफल गर्ने निर्णय गरेको बैठकपछि महासचिप बेदुराम भुसालले सार्वजनिक गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ । 

महासचिव भुसालले सार्वजनिक गरेको विज्ञप्तिको पूर्णपाठ :

आज २०७९ फागुन १० मा नेकपा (एकीकृत समाजवादी) को केन्द्रीय सचिवालयको ५० औँ बैठक पार्टी अध्यक्ष कमरेड माधवकुमार नेपालको अध्यक्षतामा बस्यो । बैठकमा अहिले मुलुकभित्र घोर दक्षिणपन्थी तथा पुनरुत्थानवादी शक्तिहरुले संविधान र लोकतन्त्रका विरुद्ध विभिन्न ढङ्गले गतिविधि गरिरहेको सन्दर्भमा गम्भीर छलफल भयो र यस सम्वन्धमा संविधान, लोकतन्त्र र राष्ट्रियताका पक्षधर सबैसँग छलफल गर्ने निर्णय गरियो । साथै राष्ट्रपतिको निर्वाचनका सम्बन्धमा पनि सम्बन्धित सबैसँग छलफल गर्ने निर्णय गरियो ।

डा. बेदुराम भुसाल)
महासचिव

 


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope