माइखोला र मोदी इनर्जीलाई आइपियो जारी गर्ने अनुमति


काठमाडौं, १४ फागुन । नेपाल धितोपत्र बोर्डले दुई जलविद्युत कम्पनीलाई आईपीओ जारी गर्ने अनुमति दिएको छ। 

 

बोर्डले  माई खोला हाइड्रोपावर र मोदी इनर्जी लिमिटेडलाई आईपीओ जारी गर्ने अनुमति दिएको हो। 

 

माई खोला हाइड्रोपावरले चुक्तापुँजीको ४९ प्रतिशत र मोदी इनर्जीले २५ प्रतिशतबराबरको आईपीओ जारी गर्ने अनुमति पाएको बोर्डले जनाएको छ ।

बोर्डवाट अनुमति पाएसँगै माई खोला हाइड्रोपावरले १०० अंकित दरका कुल १९ लाख २१ हजार ५६ हजार ८०० कित्ता र मोदी इनर्जीले ७२ लाख ५० हजार कित्ता आईपीओ बिक्री खुलाउन पाउनेछन । दुवैले कम्पनिले प्रभावित क्षेत्रका स्थानीय र सर्वसाधारणलाई आईपीओ बिक्री गर्नेछन्। 

 

आईपीओ बिक्री प्रबन्धकमा माई खोलाको प्रभु क्यापिटल र मोदी इनर्जीको सनराइज क्यापिटल कायम भएका छन्। 
 


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope