मुगुमा भू तथा जलाधार व्यवस्थापनकाे सम्पर्क कार्यालय स्थापना


खड्क सुनार 
मुगु १४ फागुन ।  मुगुमा भू तथा जलाधार व्यवस्थापन कार्यालय स्थापना गरिएको छ । कर्णाली प्रदेशको जुम्लामा रहेको भू तथा जलाधार व्यवस्थापन कार्यालयकाे सम्पर्क कार्यालय सदरमुकाम गमगढी बजारमा आइतबार कर्णाली प्रदेश सरकार उद्योग पर्यटन वन तथा वातावरण मन्त्री जीतबहादुर मल्लले  उद्घाटन गरेका हुन ।  

विशेष गरेर योजनाको सम्झौता, अनुगमन, निवेदन संकलन लगायतका काम हुने भू तथा जलाधार व्यवस्थापन कार्यालय प्रमुख हिमालय साउदले जानकारी दिए ।   यस कार्यालयबाट भू-क्षय नियन्त्रण, पानीका मुहान संरक्षण, तटबन्ध, पहिरो रोकथाम लगायतका काम हुने उनले बताए । योजनाको अन्तिम भुक्तानीका लागि जुम्ला नै जानुपर्ने भए पनि निकट भविष्यमा भुक्तानी पनि जिल्लाबाटै हुने साउदको भनाइ छ ।  

अहिले कार्यालय प्रमुख सब ईन्जिनियर मञ्जु अवस्थीसहित दुईजना कर्मचारी रहने बताइएको छ ।  कर्णालीका डोल्पा, हुम्ला र रुकुम पश्चिममा कार्यालय स्थापना गरेसँगै मुगुमा पनि यसको कार्यालय स्थापना हुनु पर्छ भन्ने हेतुका साथ कार्यालय स्थापना गरिएको मन्त्री मल्लको भनाई छ ।

 


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope