प्राइम कमर्सियल बैंकको संस्थापक सेयर बिक्रीमा


काठमाडौं, १५ चैत । प्राइम कमर्सियल बैंकले ९ लाख कित्ता आफ्नो संस्थापक सेयर बिक्रीमा ल्याउने भएको छ।  बैंकले यहि चैत २१ गते संस्थापक सेयर लिलामी प्रक्रियामार्फत्सेयर बिक्रीमा ल्याउने भएको हो । 

 

लिलामीमा राखिएको सेयरका लागि न्यूनतम एक हजार कित्ताका लागि आवेदन दिनुपर्नेछ।  कम्पनीका अनुसार लिलामीमा राखिएको सेयर न्यूनतम मूल्य प्रतिकित्ता १३० रुपैयाँ तोकिएको छ। तसर्थ आवेदन दिन न्यूनतम मूल्य वा सो भन्दा बढी बोलकबोल गर्नुपर्ने कम्पनीले जनाएको छ। 

उक्त सेयरमा विद्यमान संस्थापकसँगै योग्य व्यक्ति तथा संघ-संस्थाले पनि खरिद तथा आवेदन दिन सक्नेछन्।

लगानीकर्ताले यही चैत २९ गतेसम्म बोलपत्र आवेदन पेस गर्नुपर्ने हुन्छ । बिक्री प्रबन्धक सानिमा क्यापिटलको काठमाडौँ नक्सालस्थित् कार्यालयमा आवेदन पेशगर्नुपर्ने कम्पनीले जनाएको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope