पच्चिस करोडको हरर फिल्म बिरुपाक्षको आम्दानी ८० कराेड, आजवाट हिन्दीमा पनि रिलिज


मुम्बई, २३ बैशाख । भारतीय २५ करोड रुपैयाको बजेटमा निमार्ण र ८० करोडको आम्दानी, यो सही आंकडा हो। यो आंकडा कायम राखिएको तेलेगु चलचित्र बिरुपाक्ष आज हिन्दी भाषामा पनि रिलिज भएको छ ।

 

हामी तेलुगु हरर फिल्म ‘विरुपाक्ष’ को बारेमा कुरा गर्दैछौं। यो  एक डरलाग्दो चलचित्र हो, जुन तेलुगुमा २१ अप्रिलमा रिलिज भएको थियो। फिल्मले अहिलेसम्म ८० करोडभन्दा बढी कमाइ गरिसकेको छ । जबकि यसको निमार्णको बजेट करिब २५ करोड रुपैयाँ रहेको बताइएको छ ।

 

यस्तो अवस्थामा फिल्मले लागतभन्दा तीन गुणा बढी कमाइ गरेको हो । आज अर्थात मे ५ मा हिन्दीमा पनि रिलिज भएको छ । यसरी यसको सङ्कलन आगामी दिनमा अझै बढ्नेछ । यसरी कथा राम्रो छ, कलाकार जीवन्त छन् र बजेटलाई नियन्त्रणमा राख्ने हो भने मध्यम बजेटमा पनि राम्रो फिल्म बन्न सकिन्छ भन्ने प्रष्ट हुन्छ ।

 

विरुपाक्षको कथा एउटा गाउँको हो। गाउँका मानिसहरूले केही न केही गर्छन, जसको कारणले श्राप पाउँछन्। त्यसपछि यो घटनाको लामो समयपछि गाउँमा अनौठो घटना हुन थाल्छ । साई धर्म तेज यस गाउँमा आउँछन् र उनी संयुक्त मेननसँग प्रेममा पर्छन्। तर यी सबैको बीचमा, डरलाग्दो घटनाहरू हुन्छन् र केही मानिसहरूको मृत्यु हुन्छ। साई धर्मले मात्र यो रहस्य सुल्झाउने प्रयास गर्दछ। कथा रोचक छ, उपचार पनि राम्रो छ । केवल रोमान्टिक भाग र अन्त्य अलि बरालिएको देखिन्छ।

साई धरम तेज एक राम्रो अभिनेता हुन । दुई वर्षअघि उनी दुर्घटनाको सिकार भएका थिए । त्यसपछि उनको यो पहिलो फिल्म हो । उनले हरर थ्रिलर विषय रोजे। उनले यो पात्रलाई राम्रोसँग निभाएका छन् र अभिनय पनि सहज छ । गाउँकी केटीको भूमिकामा संयुक्ता मेनन पनि राम्रोसँग सुहाएकी छिन् । समग्रमा अभिनयका हिसाबले फिल्मले निराश बनाएको छैन ।
 


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope