कार्तिकको ‘चार विवाह’ काे गीत खिच्न मात्रै सात करोड खर्च


मुम्बई । अभिनेता कार्तिक आर्यन पुनः एक पटक अभिनेत्री कियारा आडवाणीसँग रोमान्टिक क्यामेष्ट्रीलाई पर्दामा देखाउनका लागि पूर्ण रुपमा तयार छन् ।

 

समीर विद्वासको निर्देशनमा बनेको फिल्म ‘सत्यप्रेमकी कथा’को टिजरदेखि लिएर गीतसम्मले सबैलाई प्रभावित बनाएको छ । निर्माताले फिल्मलाई उत्कृष्ट बनाउन कुनै कसर बाँकी राखेका छैनन् ।

 

गत साता मात्र कार्तिकले फिल्मको अन्तिम गीतको सुटिङ पुरा गरेका थिए । मुम्बईको मड आइल्याण्डमा खिचिएको यो गीत कार्तिकको परिचयात्मक गीत हो । जसमा चार विवाह गुजराती, दक्षिण भारतीय, मुस्लिम र इसाई देखाइएको छ । यो गीतलाई एक ड्रीम सिक्वेन्स बताइएको छ । यो गीतको दृश्य खिच्न निर्माताले सात करोड रुपैंयाँ खर्च गरेका छन् । किनकी फिल्मको कथामा कार्तिकको भूमिका सत्यप्रेम विवाह गर्ने हुन्छ । यसकारण विवाहको यो ड्रिम सिक्वेन्स गीत उपयुक्र्त किसिमले बनाइएको छ ।

 

गीतमा कार्तिकका अलावा कियारा पनि देखिनेछिन् । गीतमा चार विवाह खिच्न चार सेट लगाइएको थियो । इसाई धर्मको विवाहको सेट सेन्टोरिनी, ग्रीसबाट प्रेरित थियो ।

 

गुजराती विवाहका लागि मोहल्ला बनाइएको थियो । जबकी दक्षिणको प्रसिद्ध मन्दिरलाई दक्षिण भारतीय विवाहका लागि बनाइएको थियो । मुस्लिम विवाह एक बेङ्क्वेट हलमा आयोजना गरिएको थियो । यो फिल्म २९ जुन २०२३ मा रिलिज हुँदैछ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope