तीनदिन लगाएर खिचिएको थियो आमिर र करिश्माको चुम्बन दृश्य


मुम्बई, १७ जेठ । बलिउड अभिनेत्री करिश्मा कपुरले कम उमेरमा अभिनयमा पाइला चालिन् । उनले सन् १९९१ मा रिलिज फिल्म ‘प्रेम कैदी’बाट बलिउडमा डेब्यू गरेकी थिइन् । यसपछि उनले ‘जिगर’, ‘अनाडी’, ‘राजा बाबु’ र ‘जीत’ जस्ता सुपरहिट फिल्ममा अभिनय गरिन् ।

 

उनले सन् १९९६ मा फिल्म ‘राजा हिन्दुस्तानी’मा अभिनय गरिन् । उनको अपोजिटमा आमिर खान थिए । यो फिल्ममा उनीहरुको जोडीलाई दर्शकले निकै मनपराए । तर फिल्ममा दुवैको एक चुम्बन दृश्यले बढी चर्चा पायो । उनीहरुले वर्षातको समयमा त्यो चुम्बन दृश्य दिएका थिए ।

 

यो दृश्य खिच्न तीन दिन समय लागेको थियो । करिश्माले राजीव मसन्तको शोमा उक्त दृश्यको बारेमा खुलासा गरेकी थिइन् । ‘मानिसहरु त्यो चुम्बन दृश्यलाई आज पनि ‘ओहो त्यो चुम्बन दृश्य’ भनेर कुराकानी गर्छन् । तर ३ दिनसम्म चलेको उक्त दृश्यको सुटिङका बेला म निकै थकित भएकी थिएँ । हामीले फेब्रुअरीमा ऊटीमा उक्त दृश्यको सुटिङ गरिरहेका थियौं । त्यो सुटिङ कहिले सकिएला भनेर आमिर र म चिन्तित थियौं’, उनले भनेकी छन् ।

 

करिश्माका अनुसार अत्यन्तै चिसो मौसममा उक्त दृश्य खिचिएको थियो । ‘हड्डी नै कमाउने चिसो थियो । पानी पनि एकदमै चिसो । हामी बिहान ७ बजेदेखि बेलुका ६ बजेसम्म सुटिङ गथ्र्यौ । सुटिङ भइरहँदा हामी कामिरहन्थ्यौं’, करिश्माले खुलाएकी छन् ।

 

फिल्म ‘राजा हिन्दुस्तानी’ सन् १९९६ नोभेम्बर १५ मा रिलिज भएको थियो । धर्मेश दर्शनको निर्देशनमा बनेको यो फिल्ममा एक ट्याक्सी ड्राइभर र एक धनी परिवारकी युवतीबीचको प्रेमकथा देखाइएको थियो । फिल्ममा करिश्मा र आमिरका अलावा अभिनेता कुणाल खेमू, जोनी लिवर र अर्चना पुरना सिंहको अभिनय थियो ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope