टम ह्याङ्क भन्छन्–मेरा हरेक फिल्म उत्कृष्ट छैनन्


लसएन्जल्स, २१ जेठ । हलिउड स्टार टम ह्याङ्कले आफूले अभिनय गरेका सबै फिल्म उत्कृष्ट नभएको बताएका छन् । उनले द न्यू योर्करलाई दिएको अन्तर्वार्तामा यो कुरा स्वीकारेका हुन् ।

 

‘यसलाई स्वीकार गरौं । हामी सबैले घृणा गर्ने खालका फिल्महरु हेरेका छौं । म पनि केही घृणा गर्ने फिल्ममा जोडिएको थिएँ । तपाईंले मेरा केही फिल्महरु हेर्नु भएको छ । तपाईंले ती फिल्मलाई घृणा गर्नुभएको छ’, उनले भनेका छन् ।

 

उनले फिल्मले मूल्यांकन कसरी गर्नुपर्छ भन्ने कुरालाई उल्लेख गर्दै फिल्म हेरेपछि आउने प्रतिक्रियालाई सामान्य रुपमा लिएर त्यसलाई नोट गर्न सक्नुपर्ने बताए । कसैले भन्नसक्छ ‘म घृणा गर्थे’ । अरु मानिसहरुले भन्न सक्छन्,‘मलाई लाग्छ यो शानदार छ’ । यी दुई बीचको कुरा सुन्दा वास्तवमा फिल्म चाहिँ कस्तो छ ?’, उनले भने ।

 

‘फिल्मको व्यावसायिक प्रदर्शन । किनभने यदि यसले पैसा कमाउँदैन भने तपाईंको करियर तपाईंले चाहेको भन्दा चाँडो टोस्ट हुनेछ । यो एक सत्य हो,’ उनले भने ।

 

टमले सन् १९४६ को होलिडे क्लासिक फिल्म ‘इट्स ए वन्डरफूल लाइफ’को उदाहरण दिएका छन् । यो फिल्म सुरुमा हलमा रिलिज भए पनि यसले लोकप्रियता भने टेलिभिजनमा प्रसारणपछि पाएको थियो ।

 

उनले अर्को उदाहरण उनकै लेखन, निर्देशन र अभिनय रहेको फिल्म ‘द्याट थिङ यु डू’लाई दिएका छन् । जुन फिल्म सन् १९९६ मा रिलिज भएको थियो । ‘मलाई त्यो फिल्म बनाउन मन लाग्यो’, उनले भनेका छन् ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस


सम्बन्धित समाचार

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope