‘थ्रेड’ जुलाई ६ मा लन्च हुने: मेटाको नयाँ एपले ट्विटरसँग प्रतिस्पर्धा गर्ने


क्यार्लिफाेनिया, २० असार । फेसबुकका मालिक मार्क जुकरबर्गको नयाँ एपमा काम गरिरहेको जनाएका छन् । जुन प्राेजेक्टले एलोन मस्कको ट्विटरसँग प्रतिस्पर्धा गर्नेछ।

 

यसको नाम थ्रेड हो, जुन जुलाई ८ मा लन्च हुदैँछ। एप लन्च हुनु अघि एप्पल स्टोरमा देखा परेको छ। आगामी थ्रेडहरू पाठ आधारित कुराकानी एप हुनेछ। ट्विटरमा क्यारेक्टर लिमिट छ, थ्रेडमा पनि त्यस्तै हुनेछ।

 

एप स्टोरमा उपलब्ध विवरणहरूले सुझाव दिन्छ कि प्रयोगकर्ताहरूले आफ्नो इन्स्टाग्राम खाता प्रयोग गरेर थ्रेडमा लग इन गर्न सक्षम हुनेछन्। इन्स्टाग्राममा फलो गर्ने प्रयोगकर्ताहरूले तिनीहरूलाई थ्रेडमा पनि फलो गर्न सक्षम हुनेछन्। यस बाहेक थ्रेड्स एपको अन्य विवरणहरू अझै खुलासा गरिएको छैन। मेटाले यस वर्षको जनवरीदेखि प्रोजेक्ट ९२ अन्तर्गत यो एप विकास गरिरहेको थियाे । 

 

एपको विवरणले समुदायहरू एकजुट भएर हालको र प्रचलनमा रहेका विषयहरूमा छलफल गर्न सक्छन् भनी बताउँछ। यस मार्फत तपाईं आफ्नो मनपर्ने सिर्जनाकर्ताहरूसँग जोडिन सक्नुहुन्छ। तपाईं आफ्नो विचार र राय साझा गरेर एक वफादार अनुसरण गर्न सक्नुहुन्छ। यो एपले तपाईंको वित्तीय जानकारी, सम्पर्क जानकारी जस्ता डाटा सङ्कलन गर्नेछ।

 

विगतमा जुकरबर्गको कम्पनी मेटाले ट्विटर जस्तै प्लेटफर्म ल्याउने कुरा गरेको थियो । यसपछि डेली मेलले एउटा रिपोर्ट प्रकाशित गर्‍यो, जसको हेडलाइन थियो– ट्विटरलाई अन्त्य गर्ने जुकरबर्गको मास्टर प्लान सार्वजनिक भयो । यो रिपोर्ट ट्विटरमा शेयर हुन थालेको छ। यससँग सम्बन्धित कुराकानीमा प्रतिक्रिया दिँदै मस्कले जुकरबर्गलाई केज फाइटको चुनौती दिए, जुन जुकरबर्गले स्वीकार गरेका थिए । 
 


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope