फलफूल तथा तरकारीकाे आजको मूल्य, रायाेकाे साग ११६ रूपैयाँ


काठमाडौ, २६ असार । कालिमाटी फलफूल तथा तरकारी बजार विकास समितिले आजको मूल्य सूची सार्वजनिक गरेको छ ।

 

कालीमाटी फलफूल तथा तरकारी बजार विकास समितिका अनुसार आज मङ्गलबार नेपाली ठुलो गोलभेडा, लोकल गाजर, डल्लो भन्टा, भटमासकोशा र न्यूरो प्रतिकेजी ९५ रुपैयाँ, लोकल सानो गोलभेडा २३ रुपैयाँ, टनेल गोलभेडा ३७ रुपैयाँ ४० पैसामा किनबेच भइरहेकाे छ ।

 

रातो आलु ४६ रुपैयाँ ८० पैसा, भारतीय रातो आलु ३५ रुपैयाँ ८० पैसा, मुडेको रातो आलु ३९ रुपैयाँ ३३ पैसा, सेतो आलु ३४ रुपैयाँ ६७ पैसा, सुकेको प्याज (भारतीय) ५१ रुपैयाँ ४० पैसा काराेबारका लागि कायम गरिएकाे छ ।

 

यसैगरी, लोकल बन्दा १२ रुपैयाँ ५० पैसा, स्थानीय काउली र पालूगो साग ८५ रुपैयाँ, स्थानीय ज्यापु काउली ९६ रुपैयाँ ६७ पैसा, तने बोडी ११० रुपैयाँ, मकै बोडी ९६ रुपैयाँ ६७ पैसा, टाटे सिमी १७५ रुपैयाँ, तितो करेला र चुकुन्दर ७५ रुपैयाँ, लौका र झिगूनी प्रतिकेजी ६५ रुपैयाँ, घिरौला ८४ रुपैयाँ, परवर, डल्लो फर्सी र ब्रोकाउली ५५ रुपैयाँ पर्ने भएकाे छ । 

 

त्यस्तै, भिण्डी प्रतिकेजी १०६ रुपैयाँ, स्कूस ७६ रुपैयाँ ६७ पैसा, रायोको साग ११६ रुपैयाँ ६७ पैसा, तोरीको साग ५६ रुपैयाँ ६७ पैसा, कन्य च्याउ १५४ रुपैयाँ, डल्ले च्याउ २७६ रुपैयाँ, कुरीलो २२५ रुपैयाँ, रातो बन्दा ६६ रुपैयाँ ६७ पैसा, सेलरी १४० रुपैयाँ, पुदीना १३५ रुपैयाँ कायम भएकाे छ ।

 

इमली १३५ रुपैयाँ, तामा ११८ रुपैयाँ, तोफु ११६ रुपैयाँ ६७ पैसा, गुन्द्रुक २८३ रुपैयाँ ३३ पैसा, फूजी स्याउ ३२५ रुपैयाँ, कागती १५० रुपैयाँ, दसहरी र मालदह आँप ११५, कालो अंगुर ५६५ रुपैयाँ, मौसम र जुनार २३५ रुपैयाँ, भुई कटहर प्रतिगोटा १६५ रुपैयाँ, लोकल काक्रो ९६ रुपैयाँ, किवि ८५० रुपैयाँ, आभोकाडो ५७५ रुपैयाँ, अदुवा २९२ रुपैयाँ र अकबरे खुर्सानी २७५ रुपैयाँमा काराेबार भइरहेकाे छ ।

 


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope