बिक्की कौशलको ‘द ग्रेट इन्डियन फेमिली’ भयाे सुपर फ्लप


मुम्बई, ७ असोज । विक्की कौशल स्टारर कमेडी ड्रामा फिल्म  ‘द ग्रेट इन्डियन फॅमिली’ २२ सेप्टेम्बरमा हलमा रिलिज भएको थियो । तर, फिल्मले बक्स अफिसमा खासै कमाई गर्न सकेको छैन ।

 

‘द ग्रेट इन्डियन परिवार’को प्रदर्शन बक्स अफिसमा निकै सुस्त देखिएको छ । फिल्ममा विक्की कौशलसँग मानुषी छिल्लर मुख्य अभिनेत्रीको भूमिकामा छिन् ।

 

‘द ग्रेट इन्डियन फेमली’ रिलिज भएको दुई दिन मात्रै भएको छ । सैकनिल्कको रिपोर्ट अनुसार फिल्मले पहिलो दिन मात्र १.४ करोडको व्यापार गरेको थियो भने दोस्रो दिन पनि फिल्मको कमाई केही बढेर १.८० करोड कमाएको थियो । यसरी फिल्मको कुल कलेक्सन ३ करोड २० करोड मात्रै पुगेको छ ।

 

फिल्मको कथाको कुरा गर्दा विक्की कौशलले बलरामपुरका पुर्खा पुजारी पण्डित भजन कुमारको भूमिका निर्वाह गरेका छन् । पूजादेखि लिएर भजन, कीर्तनसम्म सबै आयोजना गर्छन् । त्यसपछि उनको भेट मानुषीसँग हुन्छ । त्यसपछि एक दिन भजन कुमारलाई आफू मुस्लिम भएको थाहा हुन्छ र फिल्ममा नाटक सुरु हुन्छ।

 

‘द ग्रेट इन्डियन फॅमिली’ मा विक्की र मानुषीबाहेक यशपाल शर्मा, मनोज पाहवा र कुमुद मिश्राले पनि महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गरेका छन् ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope