अक्षय कुमारले डिप्रेसनमा पुरयाएको रणदीप हुड्डाको आरोप


मुम्बइ, १३ असोज । बलिउड अभिनेता रणदीप हुड्डा फेरि चर्चामा छन् । 

 

अभिनेताले हालै आफ्नो बारेमा एक अचम्मको खुलासा गरेका छन्। केही समयअघि आफू डिप्रेसनको सिकार भएको उनले बताएका छन, जुन डिप्रेसनको श्रेय बलिउड खेलाडी अक्षय कुमारलाई दिएका छन् ।

 

हालै एक अन्तर्वार्ताका क्रममा उनले यो कुरा खुलाएका हुन् । रणदीपले भने कि सन् २०१६ मा राजकुमार सन्तोषीको फिल्म  ‘ब्याटल अफ सारागढी’ को घोषणा भएको थियो । यो फिल्ममा रणदीप मुख्य भूमिकामा थिए । 

 

यसैबीच सन् २०१८ मा अक्षय कुमारको ‘केसरी’ घोषणा भएको थियो र सोही वर्ष फिल्म पनि रिलिज भएको थियो । दुवैको कथा एउटै मुद्दामा आधारित थियो । तर ‘केसरी’ असफल भए पछि रणदीपको फिल्म पनि बक्स अफिसमा रिलिज हुन सकेन । जसका कारण उनी निकै डिप्रेसनमा गएका थिए ।

अभिनेताले भने, ‘फिल्म बनाउन ३ वर्ष लाग्यो । मैले यो परियोजनाको लागि कडा मेहनत गरें। फिल्ममा ईशर सिंहको भूमिका निर्वाह गर्न मैले यी तीन वर्षमा कपाल र दाह्री बढाएँ । यो अवधिमा मैले धेरै फिल्मको अफर अस्वीकार गरें। फिल्म रिलिज नभएपछि म डिप्रेसनमा गएँ । मलाई कसैले ठूलो धोका दिएको जस्तो लाग्थ्यो ।

 

फिल्म रिलिज नहुँदा रणदिव हुड्डा निकै प्रभावित भएका थिए । कसैले दाह्री काट्छ कि भन्ने डरले कोठामा ताला लगाएको उनले बताए । अभिनेताले थप भने, ‘कतिसम्म भने मेरा आमाबुवाले मलाई एक्लै छोड्नुभएन। म यो कुराबाट धेरै प्रभावित हुन थालेँ। त्यसपछि मैले निश्चय गरें कि म यो डिप्रेसनको घटना दोहोराएर अब कहिल्यै हुन दिन्न।’ 

 

रणदीप हुड्डा चाँडै  ‘वीर सावरकर’मा देखिने छन्।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope