भेरि अस्पताल पुगेर अन्तरध्वनी नेपालको टोलीद्वारा भूकम्पका घाइतेलाई मनोपरामर्श


नेपालगञ्ज, ३ मंसिर । राहत प्रदानका लागि भूकम्प प्रभावित क्षेत्र जाजरकोट जाने क्रममा अन्तरध्वनी नेपाल नामक संस्थाको टोलीले नेपालगञ्जस्थित भेरि अस्पताल पुगेर त्यहाँ उपचाररत बिरामीलाई भेटेको छ।

स्वास्थ्य तथा मनोसामाजिक सुस्वास्थ्य प्रवर्द्धनका क्षेत्रमा काम गर्दै आएको संस्थाले जाजरकोट पुगेर सहयोगका साथै भूकम्प पीडितलाई मनोपरामर्श प्रदान गर्ने संस्थाकी अध्यक्ष जमुना शर्माले बताइन्। 'हामीले भूकम्प प्रभावित क्षेत्रमा जाँदै गर्दा बाटोमा भेरि अस्पताल पुगेर त्यहाँ उपचाररत बिरामीलाई पनि मनोपरामर्श प्रदान गरेका छौं। यस्तो समयमा आत्मविश्वास बलियो बनाउँदा सहजै दैविक विपतबाट परेको पीडालाई शक्तिमा बदल्न सकिन्छ', शर्माले भनिन्।

अध्यक्ष शर्मासँगै सचिव सुजिता खनाललगायतको टोली जाजरकोट र रुकुम पश्चिम पुगेर मनोपरामर्श प्रदान गर्ने छ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope