भ्रम फैलाउने पास्टर पक्राउ


पोखरा, १०चैत । यशुले कोरोना ठिक बनाउने भन्दै भ्रम फैलाउने पास्टरलाई प्रहरीले समातेको छ . कास्की प्रहरीले पास्टर केशवराज आचार्यलाई पक्राउ गरेको हो ।

आचार्यले येशुमा लागे कोरोना भाइरस फैलिदैन र अनाहकमा ज्यान गुमाउन पर्देन भन्दै प्रवचन दिएको भेटिएको थियो । उनले यसअघि पनि आफुले फुकेरै पायल्स निको पार्ने दावि गर्दे आएका थिए ।
सरकारले संकटको बेलामा जनतामा भ्रम र त्रास फैलाउनेलाई नियन्त्रणमा लिई कारवाही अघि बढाइरहेको छ । यसअघि पनि पृथ्वी समाप्त हुदैछ भनी जनतामा डर र त्रास फैलाउने ज्योतिष अर्जुन कार्कीलाई पनि नेपाल प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको थियो ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope