यस्तो छ बिस्वभरिमा कोरोना भाइरस लागेका मानिसहरु, र त्यसमा उपचारार्थ निको हुनेहरु र मर्ने हरुको संख्या । नेपालमा भने अहिले सम्म ३ जनामा लागेको र एकजना उपचारार्थ निको भएर घर फर्केको र दुई जना अझै अस्पतालमा रहेको जानकारी पाइएको छ ।

Confirmed Cases and Deaths by Country, Territory, or Conveyance

The coronavirus COVID-19 is affecting 198 countries and territories around the world and 1 international conveyance (the Diamond Princess cruise ship harbored in Yokohama, Japan).
Report coronavirus cases

Country,
Other
Total
Cases
New
Cases
Total
Deaths
New
Deaths
Total
Recovered
Active
Cases
Serious,
Critical
Tot Cases/
1M pop
Tot Deaths/
1M pop
China81,2183,28173,6504,2871,399562
Italy74,386+5,2107,503+6839,36257,5213,4891,230124
USA65,424+10,568928+14839364,1031,4111983
Spain49,515+7,4573,647+6565,36740,5013,1661,05978
Germany37,323+4,332206+473,54733,570234452
Iran27,017+2,2062,077+1439,62515,31532225
France25,233+2,9291,331+2313,90020,0022,82738720
Switzerland10,897+1,020153+3113110,6131411,25918
UK9,529+1,452465+431358,9291631407
S. Korea9,137+100126+63,7305,281591782
Netherlands6,412+852356+8036,05358237421
Austria5,588+30530+295,549286203
Belgium4,937+668178+565474,21247442615
Canada3,409+61736+101853,1881901.0
Norway3,084+21814+263,064575693
Portugal2,995+63343+10222,930612944
Sweden2,526+22762+22162,4481582506
Turkey2,433+56159+15262,348136290.7
Brazil2,433+18657+1122,37418110.3
Australia2,431+11411+31182,30211950.4
Israel2,369+4395+2582,306372740.6
Malaysia1,796+17220+41991,57764550.6
Denmark1,724+13334+211,689692986
Czechia1,654+2606+3101,638191540.6
Ireland1,564+2359+251,550393172
Luxembourg1,333+234861,31932,12913
Japan1,307+11445+231095257100.4
Ecuador1,173+9128+131,1422662
Chile1,142+2203+1221,1177600.2
Pakistan1,063+918+1211,034550.04
Poland1,051+15014+471,0303280.4
Thailand934+10747086011130.06
Romania906+11217+58680318470.9
Saudi Arabia900+1332+129869260.06
Finland880+883+210867221590.5
Greece821+7822+23676353792
Indonesia790+10458+33170130.2
Iceland737+89256679112,1606
Diamond Princess7121058711515
South Africa709+15512697212
Russia658+1633+229626850.02
India657+12112+2436020.50.01
Philippines636+8438+326572160.3
Singapore631+732160469171080.3
Qatar537+11414966186
Slovenia528+485+110513142542
Peru480+649+214709150.3
Colombia470+924+1845890.08
Egypt456+5421+19534040.2
Panama4438+21434331032
Croatia442+6012241961080.2
Bahrain419+274+117723822462
Hong Kong410+2341023044550.5
Mexico405+385+14396130.04
Estonia404+351+1839563050.8
Dominican Republic392+8010+43379360.9
Argentina3878+25232790.2
Serbia384+814+11536521440.5
Iraq346+3029+210321490.7
Lebanon333+156+2203074490.9
UAE333+852522792340.2
Algeria302+3821+26521670.5
Lithuania274+654+2126911011
Armenia265+1616249689
Bulgaria242+24342358350.4
Taiwan235+19229204100.08
Hungary226+3910+1211956231
Morocco225+556+17212160.2
Latvia221+241220117
Slovakia216+127209240
San Marino208+21214183126,130619
New Zealand2052218343
Costa Rica201+24221974390.4
Kuwait195+443152646
Uruguay189189354
Andorra188+241118662,43313
North Macedonia177+293+111731851
Bosnia and Herzegovina176+8321711540.9
Tunisia173+595+1216611150.4
Jordan172+18117117
Moldova149+241214620370.2
Albania146+235171243512
Burkina Faso146+3241013270.2
Ukraine145+435+2113930.1
Vietnam141+71712431
Cyprus132+83312631092
Faeroe Islands132+10389422,701
Malta129+1921271292
Réunion111+171110124
Brunei109+521071249
Sri Lanka10239925
Oman99+15178219
Senegal99+139906
Cambodia96+5108616
Ghana93+404+28930.1
Azerbaijan93+62+11081690.2
Venezuela91+7157623
Belarus86+5295729
Afghanistan84+102+128020.05
Kazakhstan81+9814
Ivory Coast80+73773
Cameroon75+9127230.04
Georgia75+51065119
Guadeloupe7317241822
Palestine71+111+11654140.2
Martinique66+916571763
Trinidad and Tobago60+36043
Uzbekistan60+106042
Cuba57+91155250.09
Montenegro52+5151832
Nigeria51+712480.20.00
Liechtenstein51511,338
DRC48+32460.50.02
Mauritius48+62461382
Channel Islands46+1046265
Kyrgyzstan44+2447
Rwanda41+1413
Bangladesh395+17270.20.03
Paraguay37+103+134150.4
Honduras36+6364
Mayotte3636132
Bolivia32+3323
Monaco31+8130790
Macao30+1102046
French Guiana28+562294
Kenya28+31270.5
Gibraltar26+11521772
Jamaica25+4122280.3
French Polynesia252589
Guatemala24+3141910.06
Isle of Man2323270
Togo23+31223
Madagascar19+2190.7
Barbados181863
Aruba17116159
New Caledonia14+41449
Uganda14+5140.3
Maldives138524
Ethiopia12120.1
Tanzania12120.2
Zambia12+9120.7
Djibouti11+81111
Saint Martin11+311284
Mongolia10103
El Salvador9+491
Equatorial Guinea996
Cayman Islands8+21712215
Haiti8+180.7
Suriname8+1814
Niger7+41+160.30.04
Bermuda7+17112
Dominica7797
Namibia7253
Seychelles7771
Curaçao615376
Gabon61530.4
Benin660.5
Greenland6+124106
Guyana51461
Bahamas51413
Fiji5+156
Mozambique5+250.2
Syria5+450.3
Cabo Verde4+11372
Congo440.7
Eritrea4+341
Guinea440.3
Vatican City444,994
Eswatini443
Gambia31210.4
Sudan3120.070.02
Zimbabwe3120.20.07
Nepal3+1120.1
Angola330.09
Antigua and Barbuda3331
CAR330.6
Chad330.2
Laos3+130.4
Liberia330.6
Myanmar330.06
St. Barth33304
Saint Lucia3316
Sint Maarten3+1370
Bhutan223
British Virgin Islands2+2266
Guinea-Bissau2+221
Mali2+220.10
Mauritania220.4
Nicaragua220.3
Saint Kitts and Nevis2+2238
Belize113
Grenada119
Libya110.1
Montserrat11200
Papua New Guinea110.1
St. Vincent Grenadines119
Somalia110.06
Timor-Leste110.8
Turks and Caicos1126
Total:467,41644,84221,1742,280113,808332,43414,90960.02.7

Highlighted in green= all cases have recovered from the infectionHighlighted in grey= all cases have had an outcome (there are no active cases)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.