कोरोनाभाइरसबाट मर्नेको संख्या ५० हजारको नजिक, सेकेण्ड, सेकेण्डको अपडेट


एक दिन अगिमात्र कोरोनाभाइरस माहामारीबाट मर्नेको संख्या ४० हजारको हाराहारीमा थियो । एकदिन भित्रै त्यो संख्या मर्नेको संख्या ५ हजार भन्दा बढि भयो र अहिले ५० हजारको नजिक पुग्यो । चाईनामा भन्दा बढी मर्नेहरुको संख्या अहिले क्रमस: ईटाली, स्पेन, अमेरिका, र फ्रान्स छ । हरेक सेकेण्ड, सेकेण्डको अपडेट हेर्न यहाँ खोल्नुहोस


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope