चैत २५ पछि लकडाउन लम्बिन्छ ?


चैत २५ पछि लकडाउन जारी रहन्छ कि खुल्छ भन्ने कौतहलताका माझ प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आइतबार आकश्मिक मन्त्रीपरिषद् बैठक बोलाएका छन् । उक्त बैठक आईतबार दिउँसो ४ बजे बालुवाटारमा हुनेछ ।

उक्त बैठकमा लकडाउनको समय बढाउने–नबढाउने विषयमा छलफल हुनुका साथै सेनालाई मेडिकल सामग्री खरिद गर्न दिने वा नदिने बारेमा पनि छलफल हुने कुरा अनलाईन दैनिक देश-सञ्चार लेख्छ ।

तर अनलाइनखबरको प्रश्नमा एक मन्त्रीले लकडाउन लम्बिने वा नलम्बिने भन्ने बारेमा भन्छन, ‘हामीले मात्र भनेर हुँदैन, भारतमा के हुन्छ, त्यो पनि हेर्नुपर्छ, किनभने कोरोना अब नेपालको मात्र समस्याको विषय रहेन ।’


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope