३० चैत काठमाडौं, भारतसँग सीमा जोडिएको पर्साको नारायणी अस्पतालमा कोरोना भाइरसको शंका गरी आइसोलेशन वार्डमा राखिएमध्ये तीनजना बिरामीमा कोरोना भाईरस भएको भनिएको छ ।

के टि एम दैनिक लेख्छ, “शुक्रबारबाट नारायणी अस्पतालको आइसोलेशन वार्डमा राखिएको ३ जना भारतीय नागरिकलाइ कोरोना संक्रमण पोजेटिभको आशंकामा हेटौडामा स्वाब परीक्षणको लागि ल्याइएको थियो । हेटौडामा परीक्षण गर्दा कोरोना भए नभएको एकीन रिपोर्ट आउन नसकेपछि पुन परीक्षणको लागि काठमान्डौको केन्द्रिय ल्यावमा पठाइएकोमा त्यहाँ पुन परीक्षण गर्दा ३ नै जनालाइ कोरोना भएको पुष्टी भएको हो ।”

तर नेपाल सरकारले भने यसको आधिकारीक पुष्टी गरेको छैन । आज स्वास्थ्य मन्त्रालयले गर्ने प्रेस ब्रिफ्रीङ्गमा आधिकारीक रुपमा यसको तथ्य सत्य बारे के हो भन्ने कुरा थाहा हुनेछ । र अहिलेनै पत्याईहाल्ने स्थिति छैन ।

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.