मृत्यु हुनेको संख्याअमेरिका, ईटाली, र स्पेनमा क्रमस: २०, १९ र १६ हजार नाघ्यो


अहिलेसम्ममा कोरोना भाईरसबाट संक्रमित र मृत्युहुनेको संख्या सबै भन्दा बढि अमेरिकामा छ, अर्थात अहिलेसम्ममा मृत्यु हुनेको संख्या २० हजार नाघिसकेको छ भने संक्रमितको संख्या साँढे ५ लाख भन्दा बढी भैसकेको छ ।

अमेरिकामा हरेक दिन निको हुनेको भन्दा संक्रमित हुनेको संख्या दिन प्रतिदिन बढिरहेको छ ।

त्यसैगरी अहिले ईटालिमा संक्रमितको संख्या ढेड लाख नाघिसकेको छ भने मृत्यु हुनेको संख्या साँढे १९ हजार भन्दा माथि छ ।

स्पेनमा भने ईटालिमा भन्दा बढि संक्रमित छन् तर मृत्युहुनेको संख्या भने ईटालिमा स्पेनको भन्दा कम छ । यद्दपि त्यहाँ मर्नेको संख्या १६ हजार माथि पुगिसकेको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope