भारतबाट आएका अलपत्र १६ जनालाई निशुल्क खाना


पोखरा । भारतबाट नेपाल आएका बाग्लुङका अलपत्र १६ जनालाई चलचित्र पत्रकार संघ कास्कीले निशुल्क खाना खुवाएको छ । 

दुई दिनदेखि भोकै रहेका उनिहरुलाई पोखरा नेपाल युके फाउन्डेशनको सहयोगमा खाना, जुस, पानी, चाउचाउ उपलब्ध गराइएको चलचित्र पत्रकार संघ कास्कीका अध्यक्ष अरुण गिरीले जानकारी गराए । 

चलचित्र पत्रकार संघ कास्कीका पुर्व सचिव सुशन घिमिरेले भारतबाट १६ नेपाली बाग्लुङ जान लागेको र उनिहरु दुई दिनदेखि भोकै रहेको जानकारी दिएसङ्गै शनिबार चलचित्र पत्रकार संघले सिम्पानी पुगी खाना दिएको हो । 

“४ दिन लगाएर हामी भारतको हरिद्वारबाट नेपाल प्रवेश गरेउ । बाटोमा पैसा तिरेर खान समेत पाइएन । यस्तो सहयोग त कुरै छाडौ । दुईदिनको भोको पेटलाई पोखरा आएर भर्न पाउँदा निकै राहत मिलेको छ । चलचित्र पत्रकार संघ कास्कीलाई धन्यवाद ।”, भारतबाट आएका एक नेपालीले भने । 

अध्यक्ष गिरीले उनिहरुलाई बागलुङ पुगेर क्वारेन्टाइनमा बस्न र सरकारले जारी गरेको लकडाउनको पुर्ण पालना गर्न सुझाए । उनले महामारीका बेला आपतमा परेका विपन्नलाई संघले घरमै पुगेर राहत उपलब्ध गराउने बताए ।” हामी मनोरञ्जनका कार्यक्रम मात्रै गर्दैनौ सामाजिक सेवा समेत हाम्रो दायित्व भित्र पर्छ”, उनले भने । 

चलचित्र पत्रकार संघ कास्कीले यसअघि जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीलाई सेनिटाइजर सहयोग गरेको थियो । 


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope