काठमान्डूमा बालेन ३ हजार भन्दा बढी मतले अगाडी


स्थानिय चुनाव २०७९ को काठमान्डूको मेयर पदमा स्वतन्त्रबाट उठेका बालेनले आफ्ना प्रतिद्वन्दी केशब स्थापित जो पहिल्यै काठमान्डू महानगरपालिकाको मेयर भैसकेका थिए लाई ३ हजार मतले पछाडी पार्दै अगाडी बढेका छन् ।

अहिलेसम्मको मतगणना (जेष्ठ २ २०७९ बिहान ९ बजेसम्मको) हेर्दा बालेनको पक्षमा ६२५० मत खसिसकेको छ भने, केशब स्थापितको पक्षमा ३२५० मत मात्र छ ।

यसले के देखाउँछ भने बालेनको पक्षमा मत बढ्दो संख्यामा गैरहेको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope