अखिल अध्यक्ष बडालको प्रचण्डलाई सुझाव: सहमतिको पालना गर


काठमाडौं, १० फागुन । एमाले र नेकपा एमाले निकट अनेरास्वियुका अध्यक्ष समिक बडालले प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले अस्थिर राजनीति गर्न छाडनु पर्ने बताएका छन् ।

पुर्व सहमति अनुसार राष्ट्रपतिमा एमालेका उम्मेदवारलाई सघाउनु पर्ने बताउँदै अखिल अध्यक्ष बडालले एमाले र माओवादी बिच भएको सहमति अनुसार प्रधानमन्त्री दाहाल अघि बढनु पर्ने बताएका हुन् ।

 

‘पुष्पकमल दाहालर्लाई प्रधानमन्त्री बनाउने निर्णायक शक्ति भनेको एमाले हो र त्यो बेला एमाले र माओवादि बिच जे सहमति भएको छ, त्यो अनुसार रास्ट्रपतिको निर्वाचनमा एमालेको उम्मेद्वारलाइ माओबादीले समर्थन गर्नुपर्छ’ अखिल अध्यक्ष बडाललेभनेका छन, ‘अस्थिर मान्छेलाई समयले सजाय दिन्छ, अब स्थिर हुनुको विकल्प छैन ।’


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope