दिबेस पोखरेल अमेरिकन आईडलको उत्कृष्ट १० औ स्थानमा, यसरि भोट माग्दै


नेपाली युवा दिवेश पोखरेल अमेरिकाको चर्चित रियालिटी शो ‘अमेरिकन आइडल’ को १८ औं संस्करणमा सहभागी भई उत्कृष्ट १० मा पुग्न सफल भएका छन् । उनि उक्त सो मा ‘आर्थर गन’ को नामबाट प्रतिष्पर्धा गरिरहेछन ।

काठमाडौंमा जन्मेका उनि अहिले २१ बर्षका छन्पो । उनले आफ्नो सामाजिक सञ्जाल फेसबुक, इस्टाग्राम र ट्वीटरबाट आफू उत्कृष्ट १० मा पुगेको जानकारी दिनु का साथै उनलाई जिताउन सहयोग गर्ने सबै नेपालि लाई धन्यबाद दिएका छन् र अझै सहयोग गर्न अनुरोध गरेका छन् ।

उनले भनेका छन्, ‘हामी शीर्ष १० मा पुग्यौ । सुरूदेखि नै मलाई समर्थन गरिदिनु भएकोमा सबैलाई धन्यवाद दिन चाहान्छु ।’


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope