लिङ्गमार्फत शरीर भित्र जुका पसेपछि


एजेन्सी, कात्तिक १९ । क्याम्वोडियामा एकजना वृद्धको लिंंगमार्फत एउटा जुका शरीर भित्र प्रवेश गरेको छ ।

त्यस जुकाले उनको शरीरको भित्री अंगका एक पिन्ट रगत चुसेको उनको उपचारमा संलग्न अस्पतालका डाक्टरहरुले बताएका छन् ।

पोखरीमा नाङ्गै नुहाउने क्रममा उनको शरिरमा जुका छिरेको हुनुपर्ने अनुमान गरिएको छ । रगत पिएर जुका सुन्निएकाले उनको शरीरबाट त्यसलाई निकाल्न निकै गाह्रो भएको बताइएको छ । ति पिडित वृद्धको परिचय गोप्य राखिएको संचार माध्यमले जनाएको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope