शाहरुखको डंकीमा बिक्की कौशल देखी तापसी पन्नुसम्म


मुम्बई, २३ जेठ । शाहरुख खान यो वर्ष आफ्ना दुई फिल्म जवान र डंकीका कारण निकै चर्चामा छन् । किंग खानका फ्यानहरु उनका दुबै फिल्मको प्रतिक्षामा छन् । 

जवानको भिएफएक्सको काम अन्तिम चरणमा छ भने डङ्कीको छायांकन चलिरहेको छ । यो चलचित्रलाई बलिउडका दिग्गज निर्देशक राजकुमार हिरानीले निर्देशन गर्दैछन् । राजकुमार हिरानीलाई सधैं ब्लकबस्टर फिल्म दिने यस्ता निर्देशकहरूमा गनिन्छन्। 

 

यसैबीच शाहरुख खानको फिल्म डङ्कीको स्टार कास्ट सार्वजनिक भएको छ ।

 

अहिले रेडिटमा एउटा तस्वीर भाइरल भइरहेको छ । जसलाई डङ्कीको स्टार कास्टको खुलासा भएको छ । तस्विरमा शाहरुख खान बाहेक अभिनेत्री तापसी पन्नु, बोमन इरानी, ​​सतीश शाह, दिया मिर्जा र विक्की कौशल देखिएका छन् । यो तस्विर मार्फत डङ्कीको पुरै स्टार कास्ट भएको दाबी गरिएको छ । यद्यपी, डन्कीको पूर्ण स्टार कास्ट निर्माताले आधिकारिक रूपमा खुलासा गरेका छैनन् । तर यो तस्विर सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भइरहेको छ ।

 

तपाईलाई बताउ कि कि शाहरुखको फिल्म डंकी यो वर्ष क्रिसमसको अवसरमा रिलिज हुँदैछ। उनका फ्यानहरु लामो समयदेखि फिल्मको प्रतिक्षामा थिए । शाहरुख खानको अघिल्लो फिल्म पठानको कुरा गर्दा यो उनको करियरको अहिलेसम्मकै सबैभन्दा ठूलो ब्लकबस्टर फिल्म बनेको छ । फिल्म पठान यसै वर्ष २५ जनवरीमा हलमा रिलिज भएको थियो । जसले बक्स अफिसमा राम्रो कमाई गरेको थियो । योसँगै कैयौं कीर्तिमान पनि तोडेका छन् ।
 


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope